↑ Terug naar Club info

Wie is wie?

Dagelijks en Algemeen bestuur Naam   E mail adres
Voorzitter ( lid DB ) Jack van Es   voorzitter@hollandia-hoorn.nl
Secretaris    ( lid DB ) Henk Droste   secretaris@hollandia-hoorn.nl
Penningmeester ( lid DB ) Marco Santing   penningmeester@hollandia-hoorn.nl
Vice voorzitter  ( lid DB ) Gerard Hubers   vice.voorzitter@hollandia-hoorn.nl
2e secretaris Dini Spil   dini@hollandia-hoorn.nl
Voorzitter kantinecommissie Henk Droste   secretaris@hollandia-hoorn.nl
Voorzitter overige senioren za./zo. Rein Dekker   seniorenvoetbal.vz@hollandia-hoorn.nl
Voorzitter activiteitencommissie Aad Droste   activiteiten.vz@hollandia-hoorn.nl
Voorzitter jeugdvoetbal Vacature   jeugdvoetbal.vz@hollandia-hoorn.nl
Voetbalzaken Sander Pasman   voetbalzaken@hollandia-hoorn.nl
Ondersteuning bestuur Naam Telefoon  
Alle telefoon en correspondentie via de
Verenigingsmanager
Gerard Hubers 06 55687305 of 0229-752110 verenigingsmanager@hollandia-hoorn.nl
Jeugdvoetbal Naam Telefoon E mail adres
Voorzitter jeugdvoetbal Vacature   jeugdvoetbal.vz@hollandia-hoorn.nl
Jeugdco coordinator (selectieteams) Siem Spil   jeugdcoordinator@hollandia-hoorn.nl
Toernooien jeugd Siem Spil   toernooien@hollandia-hoorn.nl
Wedstrijdzaken Naam Telefoon E mail adres
Wedstrijdsecretariaat  Za/Zo Ron de Rooij    
PR & Webmaster Naam Telefoon E mail adres
PR Peter van Lobberegt   petervanlobberegt@kpnmail.nl
Webmaster Peter van Lobberegt   petervanlobberegt@kpnmail.nl
Ledenadministratie Naam Telefoon E mail adres
Ledenadministratie Sara Kluft (0229)218951 ledenadministratie@hollandia-hoorn.nl
Hollandia Magazine Naam Telefoon E mail adres
Redactie Willem Vingerhoed (0229)218994 clubblad@hollandia-hoorn.nl
Redactie Nick Fray   clubblad@hollandia-hoorn.nl
Veiligheidszaken Naam Telefoon E mail adres
Veiligheidscoordinator Frans Hendriks 06 20789913 veiligheidscoordinator@hollandia-hoorn.nl
Stichting Sponsoring Hollandia Naam Telefoon E mail adres
Voorzitter Michel Lieshout (0229)238000 sponsoring.vz@hollandia-hoorn.nl
Financiën Reina Beers (0229)216045 sponsoring.fin@hollandia-hoorn.nl
Secretariaat Mirjam Kaandorp (0229)210324 sponsoring.secr@hollandia-hoorn.nl
Lid Jan van der Leek (0229)234637 JanenIna@janvanderleek.nl
Lid Marco van de Gracht (0229)214725 marco.vdgracht@ziggo.nl
Lid Jan Boekestein (0229)213636 jan.boekestein@gmail.com
Club van 100 Naan Telefoon E mail adres
Secretaris/penningmeester Henk van Briemen (0229)210998 h.vanbriemen@quicknet.nl
Info Naam Telefoon E mail adres
Consul KNVB Gerard Hubers 06 55687305 verenigingsmanager@hollandia-hoorn.nl
Algemene gegevens Adres Telefoon E mail adres
Sportcomplex Julianapark Nieuwe Wal 2 (0229)215090 info@hollandia-hoorn.nl
  Hoorn    
Postadres Postbus 2351    
  1620 EJ  Hoorn nh    
Rabobank rekeningnummer NL37RABO0161434452    
Website www.hollandia-hoorn.nl